Chętnie pomogę w waszych problemach, o ile będę potrafił – samiecweb.pl

Dobry wieczór. Zasady pomocy: Proszę napisać w miarę dokładnie o swoich problemach, oraz czego oczekujecie po mojej pomocy, czyli co – waszym zdaniem – zakończyłoby wasze cierpienie związane z danym problemem. Będę wtedy wiedział, co dokładnie doradzić i jaki mamy cel.

Pisać można na coztymikobietami@onet.pl (czasem meile nie dochodzą, niestety) albo chociażby na youtube w komentarzach. Na fejsie rzadko kiedy czytam, ponieważ jest za dużo wiadomości, ale można spróbować. Wiadomości wysyłane z tora, VPN i podejrzane od razu kasuję, nie ma potrzeby się przede mną ukrywać, jestem osobą publiczną i niegodne wykorzystanie czyjejś historii, doprowadziłoby mnie do bankructwa, sądu i dożywotniej utraty wiarygodności. Muszę się w ten sposób zabezpieczyć przed próbami oszukania mnie, wyszydzenia itd. W przypadku pisania na meila, proszę zaznaczyć co mogę publicznie powiedzieć a czego nie.

Imiona, miejsca itd. z zasady zmieniam, by utrudnić lokalizację danej osoby. Pomoc polega na nagraniu audycji (jeden z moich kanałów na youtube) gdzie przeczytam pytanie, a później postaram się udzielić odpowiedzi i dobrej rady. O osobie której pomagam, będę mówił tak, jak się na to umówimy (czyli wybór imienia, wiek, miejsce zamieszkania, cechy charakterystyczne).

Uwaga!

1. Proszący o pomoc i publiczną odpowiedź, nie ma prawa żądać usunięcia później audycji, więc proszę się dobrze nad tym zastanowić. Nie chcę doświadczyć sytuacji, kiedy moja praca, energia i wiedza a także energia i komentarze radiosłuchaczy znikną, bo ktoś się rozmyślił.

2. Pomoc jest darmowa, natomiast jeśli ktoś chce mi się odwdzięczyć, to nie widzę żadnych przeciwskazań do darowizny. O wpłacie wspomnę w audycji.

Mbank nr konta: 97 1140 2004 0000 3902 4436 3874 Marek Kotoński.

3. Wymagam tekstu, który jest pisany w miarę zrozumiale i bez rażących błędów. Jeśli będzie pisany niezrozumiale, to przerwę czytanie i od razu kasuję, szanujmy się. Czasami czytanie niektórych wiadomości doprowadza do szału, bo nie można zrozumieć o co chodzi.

4. Nie odpisuję osobom, wobec których podejmę decyzję o nie zajmowaniu się ich sprawą. Proszę się za to na mnie nie obrażać, tylko postarać się mnie zrozumieć – jest to czasochłonne i często bardzo przykre, gdy ktoś z problemem spotyka się z odmową. Przykre dla mnie i dla osoby proszącej o pomoc. A odpowiedzieć czasem zwyczajnie nie potrafię, dany problem może mnie przerastać, mogę nie mieć dostatecznej wiedzy, albo temat będzie dla mnie niekorzystny, np. może spowodować usunięcie kanału albo kolejne donosy na policję wysyłane przez hejterów.

5. Proszę się nie wstydzić. Szczerze wątpię by jakakolwiek historia potrafiła mnie zaszokować. Słyszałem już chyba wszystko co się da – przemoc, śmierć, choroby, wszelkie nieszczęścia, dewiacje seksualne. Nie potępiam osób homoseksualnych itd., jestem tolerancyjny. Panie także mogą poprosić o pomoc. Pozdrawiam wieczornie.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *