Niemieckie auta, czyli gdzie jest honor i godność Polaka? – samiecweb.pl

Nawet znani youtuberzy (mimo groźby pozwów) kręcą materiały o tym, jak niemieckie koncerny samochodowe (w tym przypadku BMW) oszukują nabywców swoich aut. Oszukują, ponieważ trudno uwierzyć, by niemiecki inżynier nie wiedział o tym, że wymiana oleju w nowym silniku po 30 tysiącach km spowoduje jego znacznie mniejszą trwałość, a co za tym idzie wpędzi kupującego w olbrzymie koszty – inne marki a także kiedyś samo BMW, zalecała normalne wymiany oleju na dotarciu, więc wiedzieć o tym MUSZĄ.

Jakim więc cudem masa Polaków kupuje produkty firmy, która tak bezczelnie ich oszukuje? Jakim cudem Polacy, jako jedyna nacja która nie dostała odszkodowania za straszliwe zniszczenia w drugiej wojnie światowej, która była masowo palona w piecach i mordowana na wiele różnych, bestialskich sposobów, wspiera dobrobyt niemców kupując ich produkty, na których niejeden człowiek wpadł w ciężkie problemy finansowe? Gdzie nasz honor, poczucie godności?

Dlaczego wspieramy nację która nie rozliczyła się z nami za nasze krzywdy (tylko z nami), kiedy mamy inne auta, równie dobre, znacznie tańsze i o wiele mniej awaryjne, chociażby hyundai genesis, kia stinger itd. Jakoś amerykanie nie mają problemów z tym, by cenić sobie genesisa, tylko zakompleksiony Janusz musi mieć niemiecką „markę”, żeby sąsiedzi widzieli. A później płacz gdy trzeba naprawiać kolejne awarie.

Omawiany materiał – https://www.youtube.com/watch?v=nhxYL…

Mercedes Pana Stanowskiego – https://motofocus.pl/informacje/nowos…

TSI – https://www.auto-swiat.pl/porady/eksp…

USA nie cacka się z niemieckim koncernem, to nie Polska gdzie można oszukiwać ludzi – https://pl.wikipedia.org/wiki/Afera_V…

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *