30 procent dzieci owocem zdrady kobiet w UK – samiecweb.pl

Połącz dwa puzzle, by uzyskać pełen obraz:

1. Kobiety wpadają w panikę/histerię/furię/obrażają się/krytykują/wzbudzają poczucie winy, gdy mężczyzna chociażby wspomni o testach DNA, czyli o chęci upewnienia się, czy całe życie będzie pracował na swoje – a nie sąsiada czy kolegi z pracy – geny.

2. W UK nawet 30% dzieci jest efektem zdrady kobiety.

Ile jeszcze trzeba dowodów, statystyk i zwykłej, ludzkiej logiki, by zrozumieć jak urządzony jest ten świat? Kobiety podniecają najsilniejsi (symetria twarzy, wzrost itd.) mężczyźni, i to z nimi chcą mieć dzieci. A że tacy mężczyźni nie chcą się wiązać, a żyć się chce na jakimś poziomie, to się okłamuje miłego, pierdołowatego informatyka czy inżyniera że jest to jego dziecko, i w ten sposób piecze się na ogniu dwie pieczenie – dobre geny i wygodne życie na koszt oszukanego, naiwnego mężczyzny, który nie wie jak wygląda prawdziwe życie. A nie wie, ponieważ ci którzy o tym mówią i piszą, są oblewani wiadrami z gównem, by nikt im nie uwierzył.

Artykuł z Dailymail – https://www.dailymail.co.uk/news/article-6585595/Thousands-dads-left-shock-DIY-paternity-tests-soar.html?fbclid=IwAR3nHVc07mACt1UpYZ2OfqkjiwDa00PWCvbKvQimXp9o6oyLzs53nGkosNI

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *