Gdy zadajesz mądre pytania, natychmiast stajesz się wrogiem – samiecweb.pl

Łatki nadawane w celu zniszczenia ludzi myślących, chcących czegoś więcej od najedzenia się spuchniętą od chemii kiełbasą i oszołomienia paskudnym wyrobem piwopodobnym:

Dlaczego Polską rządzą żydzi, czy Polską nie powinien zarządzać Polak, dbający o swoich rodaków? – antysemita, faszysta, zwolennik holocaustu, narodowiec.

Akceptujący fakt, że jego pieniędzmi rządzi ktoś, kto dba o swoich a nie o Polaka, nie zadajacy pytań dlaczego jest taka nędza i nierówność – oświecony, mędrzec, Europejczyk, modny, nowoczesny.

Czy szczepionki nie uczynią z mojego dziecka kaleki, i czy polecający je lekarz/propagandzista (dziennikarz, youtuber, bloger itd.) poniesie prawne i finansowe konsekwencje, gdy szczepionka okaleczy moje dziecko? I jak mam wierzyć w dobrą wolę koncernów farmaceutycznych, skoro te w głośnych procesach były wielokrotnie skazywane za świadome trucie ludzi? Może teraz też nas trują i zabijają? – proepidemik, antyszczepionkowiec, oszołom, wyznawca teorii spiskowych, tępak.

Akceptujący reklamy koncernów i pozwalający by niemieckie koncerny zaszczepiały jego ukochane dziecko – mędrzec, nowoczesny, wykształcony, nowoczesny patriota.

Co mam z podpisania niekorzystnej dla mnie umowy małżeńskiej, co mi ona gwarantuje? Czy kobieta naprawdę da mi szczęście, czyli zwiększy ilość określonych hormonów „szczęścia” w moim organiźmie? – incel, nienawidzi kobiet, chce mordować kobiety, patriarchalny oszołom, gówniarz, pusty, płytki, chory psychicznie.

Akceptujący chore prawo dające korzyści tylko i wyłącznie kobietom, zgadzający się na oddanie wszystkiego co ma kobiecie – kochający kobiety, gentleman, prawdziwy mężczyzna.

Czy kościół naprawdę jest pośrednikiem między Bogiem a mną? Jakie są dowody działania Boga? Co mamy za olbrzymie pieniądze płacone korporacji religijnej? Bogactwo, wolność? Wybawienie od najeźdźców, od wojny? – satanista, opętany przez Szatana, bezbożnik, pójdzie do piekła na wieki.

 

Akceptujący narzucanie mu poczucie winy za śmierć Jezusa – żyda dwa tysiące lat temu tysiące kilometrów stąd, za grzech pierworodny, płacenie i spowiadanie się pracownikowi obcego państwa Watykan, opluwający mówiących o pedofilii w kościele by skończyła się plaga gwałtów dzieci, nie pytający gdzie był Bóg, gdy na jego ołtarzu gwałcono dzieci – zbawiony, błogosławiony, pobożny, święty, czysty wewnętrznie.

 

SoundCloud – https://soundcloud.com/user-700058608/gdy-zadajesz-madre-pytania-natychmiast-stajesz-sie-wrogiem-samiecwebpl

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *