Odpowiedź na komentarz broniący Pana Michalkiewicza – samiecweb.pl

Odpowiedź na komentarz broniący Pana Michalkiewicza:

„leretiks
1 dzień temu
@Marek Kotoński
Ta dziewczyna nie była gwałcona. Ten twój tekst o brutalnym gwałcie tylko pokazuje żeś tępak niesamowity. Jeśli byłaby zgwałcona choć raz to by uciekła, a nie pozwalała na ponowne gwałty.
Była zapewne w jakiś sposób wykorzystywana seksualnie, ale nie była gwałcona. A odnośnie aborcji, to akurat jedyna dobrego rzecz dla niej z tego wszystkiego.
Lepsze to niż urodzić niechcianego bachora.”
Wkleję cytat ze sprawy Pana Michalkiewicza, dla tych którzy nie wiedzą o czym była dość długa audycja:

Michalkiewicz w felietonie opublikowanym w serwisie YouTube odniósł się do wyroku, jaki zapadł kilka dni temu. Katarzynie, która jako 13-latka była brutalnie gwałcona przez księdza Romana B. z Towarzystwa Chrystusowego dla Polonii Zagranicznej, zasądzono milion złotych odszkodowania.

„Dostać milion złotych, za to, że ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał” – mówi na wideo zamieszczonym na YouTubie. I dodaje: „Jestem pewien, że teraz panienki, jedna przez drugą, na wyścigi będą sobie przypominać, jak to były molestowane. (…) Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. No to żadne k…wy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie, a cóż do tego nasz biedny kraj.”
(…)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *