Odwieczna wojna samców alfa z samcami beta – samiecweb.pl

Jakaż to wojna, zapytacie? Wojna genetyczna – silni genetycznie, przystojni, z symetrycznymi twarzami mężczyźni zapładniają – mniej przystojni tzw. samcy beta wychowują.

Wiedza którą mamy i się dzielimy (youtube, forum, książki, felietony itd.), jest niebezpieczna nie tylko dla nieuczciwych kobiet, ale zwłaszcza tych mężczyzn, którzy lubią zasiać, ale plonami opiekować będą się inni.

Samcy beta (czyli np. ja) nie mogą o tych wszystkich sprawach wiedzieć, mają bezkrytycznie ufać kobiecie, gardzić testami DNA i w razie wyczucia że coś jest nie tak… przełknąć ślinę i żyć dalej, udawając że nic się nie stało.

Ty poświęcisz życie na odchowanie dziecka samca alfa, a on? On się będzie bawił, i dalej zapładniał podniecone jego dobrą genetyką pobożne, cnotliwe mężatki.

Jak walczą samcy alfa? Wyszydzając i wyśmiewając naszą wiedzę, która demaskując zdrady kobiet – ujawnia ich jako prawdziwych ojców. Oznacza to że za zabawę trzeba będzie zapłacić samemu, a nie cedować to na dobrego, wiernego, miłego mężczyznę.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *