Obcinacze skrzydeł, czyli jak zawistnicy w skórze przyjaciół zniszczą Twoje życie – braciasamcy.pl

Bakterie, wirusy, pasożyty, owady… wszystkie te formy drapieżników, próbują Ci odebrać krew, energię, życie. Rodzina, przyjaciele i bliscy – często bywa, że oni też Ci chcą zabrać sukcesy, spełnienie i płynące z tego profity; co skutkuje Twoją rozpaczą, bieda, poczuciem braku sensu życia, nieszczęściem.

Dlaczego tak czynią? Żebyś rosnąc ich nie przerósł, i by nie czuli się przy Twoim sukcesie nieudacznikami, kimś niższym, gorszym – nieudacznikiem.

Twoja porażka sprawia, że czują się ważniejsi, mądrzejsi, a świadomość że przegrali swoje życie niknie w blasku Twego upadku – Twój sukces zabiera im te uczucie bycia od kogoś lepszym… …więc wiele uczynią, byś nie był od nich lepszy.

Zaczną od wmawiania Ci, że nic nie osiągniesz. Później będą używali religijnej retoryki, że bogaci i ludzie sukcesu na pewno pójdą do piekła, nie wspominając o tym, że religia której oddali swe życie, jest przykładem korporacyjnego sukcesu najwyższej rangi.

Gdy śmiech, szyderstwa, poniżanie, agresja i straszenie diabłem nie pomogą, wtedy Cię odtrącą – i to wszystko po to, by nie czuli się zerami. Nie mogą zaakceptować Twojego sukcesu – ponieważ wtedy musieli by zaakceptować fakt, że jesteś od nich sprytniejszy, bardziej uzdolniony, utalentowany.

MUSZĄ Cię zniszczyć w swoim umyśle, umniejszyć Twoje dokonania, wyśmiać Twoje życie, wyszydzić wszystko co stworzyłeś… …by móc „normalnie” żyć swoim istnieniem pasożyta.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *