Testy DNA, czyli kobiety zdradzają mimo wiary w Boga i groźby śmierci – braciasamcy.pl

W dzisiejszej audycji:

Przypadek bogobojnej, nawracającej innych na wiarę w dobrego Pana Boga Marty K. jasno pokazuje, że wiara religijna (nie wątpię że szczera), nie jest w stanie powstrzymać niektórych kobiet przed zdradą swego partnera, i okłamaniem go że poświęca się dla swojego dziecka, gdy tymczasem jest to dziecko innego mężczyzny.

Podobno są kobiety, które nie zdradzają – ale jak je rozpoznać? Każda, zwłaszcza te zdradzające, uważają się za uczciwe i szlachetne.

W niektórych krajach, za zdradę karze się kobiety ukamieniowaniem – i mimo groźby śmierci w męczarniach, kobiety też zdradzają!

Jeśli więc ktoś myśli, że kultura, religia i kary powstrzymają naszą kobietę przed zdradą, a nas uratują przed poświęceniem życia na odchowaniem cudzego dziecka, to jest w bardzo grubym błędzie.

Jedyne co może ograniczyć trochę ten proceder, a mężczyźnie dać szansę na decyzję czy chce wychowywać dziecko ze zdrady czy nie, to nakazane prawem testy DNA po każdym urodzeniu dziecka, dawane do podpisu obojgu rodzicom.

W przypadku zdrady małżonki/kochanki, mężczyźnie należy się zwrot kosztów poniesionych przez niego na dziecko, oraz możliwość natychmiastowego rozwodu z winy żony.

I takie prawo musimy wprowadzić za wszelką cenę, by ratować Polskie rodziny i państwo przed rozpadem.

Patronite: patronite.pl/profil/102285/marek-kotonski

Moje ostatnie książki: samczeruno.pl/cennik-smak-kobiety-i-duchowo-dziki-braciasamcy-pl/

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *