Starzy kawalerowie budzą przerażenie u kobiet – braciasamcy.pl

Kobiety same siebie ostrzegają przed starymi kawalerami… i mają zupełną rację.

Świadomy siebie, mający już doświadczenia i coś na koncie mężczyzna, wie znacznie lepiej niż młody chłopak, co jest w życiu ważne i ile co kosztuje – więc nie da się tak łatwo „przekręcić”, np. na przepisanie mieszkania za seks warty 80zł u profesjonalistki.

Niejeden stracił już dom, mieszkanie czy dobytek życia, gdy ukochana „biedna myszka” tłumacząc się bólem głowy z powodu braku poczucia bezpieczeństwa, odmawiała seksu – ale gdy przepisał wszystko co miał, ból głowy mijał… ale nie na długo, bo gdy mężczyzna odda wszystko co ma, to nie da się już kogoś takiego szanować, więc kobieta „nie wie co czuje” i się rozstają.

Ona zostaje w jego mieszkaniu z nowym, ekscytującym, silnym mężczyzną, a on rozpity kątem u rodziców albo niekiedy pod mostem.

Zadowolony, samotnie żyjący mężczyzna po czterdziestce, stwarza dla kobiet zagrożenie samym swoim istnieniem – ponieważ zadaje kłam „systemowemu kłamstwu” że samotność = nieszczęście, a szczęście daje tylko związek.

Daje to impuls do przemyśleń wielu mężczyznom, którzy chcieliby uciec ze swojej toksycznej relacji z żoną, ale obawiają się że sami pogrążą się w rozpaczy.

Dlatego Panie muszą oficjalnie gardzić „starymi kawalerami”, nazywać ich nieudacznikami którym nie powiodło się w życiu. Jednocześnie pożądają tych silnych mężczyzn, którzy oparli się kłamstwom i żyją tak, jak sami chcą.
Prezenty: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/11241-prezenty-urodzinowe-i-nie-tylko-dla-marka-aktualizacja-darczy%C5%84c%C3%B3w/&

—————————-

Moje książki i nagrania znajdziesz tutaj:

Samczy Sklep

Zapraszam
Marek Kotoński
Braciasamcy.pl
Radio Samiec

——————————————————————————-

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/

Forum:

http://braciasamcy.pl/
Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

Strona główna

http://radiosamiec.pl/

http://samiecweb.pl

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

Samczy Sklep

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *