Alimenty Zamachowskiego, czyli jak legalnie zniszczyć mężczyznę – braciasamcy.pl

Czytając o alimentach, a zwłaszcza sposobach ich naliczania, normalny człowiek łapie się za głowę – o co tu chodzi? Czy to jest dom wariatów? Jak można ustalać alimenty na podstawie jednej, świetnie płatnej „fuchy”, skoro w zwykłej pracy zarabia się znacznie mniej?

I jak można płacić tak gigantyczne sumy na dorosłe już dzieci?

Alimenty dla mężczyzn, są konieczne – trzeba płacić na swoje dzieci, to oczywiste i każdy normalny i uczciwy mężczyzna to rozumie. Ale są granice którą wyznaczają zarobki ojca i zdrowy rozsądek – a dziś system alimentacyjny, jest jedną z broni, którymi niszczy się mężczyzn legalnie.

Ilu już mężczyzn się powiesiło przez to, że nie byli w stanie zapłacić wziętej z nieba kwoty alimentów, i musieli by głodować pod mostem?

Ilu jeszcze musi popełnić samobójstwo w rozpaczy, zanim coś się zmieni w naszej ojczyźnie?

Takich pytań jest znacznie więcej, a każdy kto je głośno zadaje – zostaje opluwany i oczerniany jako wariat, nienormalny, nienawidzący dzieci nieudacznik.

Za jakiś czas nikt w Polsce nie będzie się rozmnażać, i te państwo upadnie – czego nie zniszczył potop, zabory, okupacja niemiecka i sowiecka, zniszczy równouprawnienie i feminizm.

Polska upadnie bez jednego wystrzału. Sprytne. I co najśmieszniejsze (śmiech przez łzy), kobiety cieszące się z takiej możliwości zemsty na mężu, poniosą przez to największe straty. Nie będzie męża, dzieci, rodziny… nic nie będzie. Aż przyjdą brutalni ludzie ze wschodu, i doprowadzą te szaleństwo za pomocą ścinania głów do normalności.

Źródło zdjęcia i cały artykuł: https://www.pudelek.pl/artykul/120575/komornik_zajal_konto_zamachowskiego_nie_placi_alimentow_na_dzieci/

—————————-

Moje książki i nagrania znajdziesz tutaj:
https://samczeruno.pl/sklep/

Zapraszam
Marek Kotoński
Braciasamcy.pl
Radio Samiec

——————————————————————————-

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/

Forum:

http://braciasamcy.pl/
Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

Strona główna

http://radiosamiec.pl/

http://samiecweb.pl

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

Samczy Sklep

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *