Hołd dla śp. Pani Brzeskiej i tysięcy ofiar PO i PSL – braciasamcy.pl

Śp. Pan Piotr S. dokonał samospalenia pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Jego manifest brzmiał: „PiS ma moją krew na swoich rękach”.

Czyżby? A dlaczego Pan Piotr nie chciał się palić podczas rujnowania Polaków podczas setek (jeśli nie tysięcy) afer „obrońców demokracji z PO i PSL”? Dlaczego się nie palił, gdy za rządów obiecującego cuda Tuska, milion dzieci nie dojadało? Gdy ludzie tracili dobytek życia wierząc Amber Gold, bo przecież politycy PO ciągali samolot w jej reklamie?

Gdzie był, gdy prawdopodobnie zamordowano i spalono śp. Panią Brzeską i wyrzucano z kamienic uczciwych, porządnych ludzi? Gdzie był gdy tysiące ludzi przeżywało horror, włamania do mieszkań i inne „atrakcje” serwowane przez „czyścicieli kamienic”?

Gdzie był gdy Polscy budowlańcy się wieszali, bo ich oszukiwano przy budowie najdroższych na świecie autostrad, i nie mieli za co żyć?

Te pytania można mnożyć. Można zapytać brutalniej – w imię czego zostawił synów i żonę? Bo ja nie widzę ani wojny, ani represji, ani żadnej rewolucji – widzę za to lepszy los zwykłych ludzi, zatrzymanie podatków u nas, a nie wywożenie tego zagranicę, widzę próbę naprawy sądów i ogólnie poprawę sytuacji Polski.

Oczywiście „totalna opozycja”, wykorzysta tę śmierć naiwnego człowieka oszukanego przez media (większość niemieckich), do wmawiania że za rządów PIS-u ludzie się palą żywcem.

Zdjęcie: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jolanta_Brzeska#/media/File:Jolanta_Brzeska_graffiti_(6).JPG

Zeznania córki Pani Brzeskiej, czyli horror ludzi za rządów PO: https://www.youtube.com/watch?v=9FsNcNYGagU

Wywiad z żoną Pana Piotra S.: http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,102433,22582231,zona-piotra-s-maz-to-wszystko-na-dokladnie-i-na-chlodno.html#TRNajCzytSST
—————————-

Moje książki i nagrania znajdziesz tutaj:
https://samczeruno.pl/sklep/

Zapraszam
Marek Kotoński
Braciasamcy.pl
Radio Samiec

——————————————————————————-

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/

Forum:

http://braciasamcy.pl/
Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

Strona główna

http://radiosamiec.pl/

http://samiecweb.pl

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

Samczy Sklep

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *