Mężczyźni coraz częściej katowani przez bezkarne żony – braciasamcy.pl

Sytuacja mężczyzn w Polsce staje się coraz bardziej tragiczna. Im głośniej krzyczy się o potrzebie równouprawnienia, tym więcej praw przyznawanych jest kobietom – obecnie już nawet nie ma co im oddawać, wszystko oddane; rozpadają się rodziny, mężczyźni popełniają samobójstwa i rozpijają się, dzieci są traumatyzowane i psychicznie niszczone.

Obecnie mamy do czynienia z groteskową sytuacją, gdzie mężczyzna został pozbawiony niemalże wszystkich swoich praw – i nie zawsze jest traktowany nawet jako istota ludzka.

Każdy kto chociaż troszkę interesuje się tym tematem, musi się uszczypnąć – czy to mi się śni? Czy za chwilę się obudzę w normalnym kraju, gdzie każdy ma równe prawa?

Niestety – to nie sen. Orwellowska rzeczywistość już jest, a ludzie karmieni medialnym ściekiem nie rozumieją co się wokół nich naprawdę dzieje.

Polak – stał się śmieciem we własnym kraju. Można z niego bezkarnie zrobić pedofila, napastnika, zabrać mu dom czy mieszkanie, obarczyć alimentami WYŻSZYMI niż jego zarobki, a gdy ich nie płaci zamknąć do więzienia. Nawet gdy żyje moralnie jak mnich, a jego żona jest alkoholiczką, i tak nie dostanie dziecka – widzeń też nie będzie miał, gdy tak zadecyduje mszcząca się małżonka.

A to tylko początek długiej listy efektów walki o „równouprawnienie” I będzie coraz gorzej – jeśli nie zaczniemy głośno domagać się normalności.

Link do omawianego artykułu: http://polki.pl/zwiazki-i-seks/zwiazek,jak-kobiety-znecaja-sie-nad-mezami-przeczytaj-relacje-mezczyzn,10410970,artykul.html

—————————————————————————————–

Moje książki, nagrania i sygnety znajdziesz tutaj:
https://samczeruno.pl/sklep/

Zapraszam
Marek Kotoński
Braciasamcy.pl
Radio Samiec

——————————————————————————-

Pytania proszę zadawać tu: http://braciasamcy.pl/index.php?/topic/4038-pytania-do-redaktor%C3%B3w-radia-samiec/

Forum:

http://braciasamcy.pl/
Strony do odwiedzenia i poczytania:

http://samczeruno.pl/

Gridlove Home

http://radiosamiec.pl/

http://newsy.braciasamcy.pl/

Mój fejsik: https://www.facebook.com/samczeruno/

Książki i nagranie synchronizujące do kupienia:

Samczy Sklep

Książki do kupienia „w papierze”:

http://samczeruno.pl/kobietopedia-w-wersji-papierowej/

—————————————————————————————–

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *