Masturbacja jest grzechem :)

Męskie nasienie to „kopalnia diamentów”, a codzienna jego utrata przy kompie :), to spora strata dla naszego ciała oraz umysłu. Poważnie myślący o swoim życiu i przyszłości facet, powinien tę sprawę dokładnie zrozumieć.

Nie wierzysz? Uwierz naukowcom. Wklejam z wikipedii: „W skład spermy wchodzą takie związki jak: putrescyna, spermina, spermidyna i kadaweryna (odpowiedzialne za zapach i smak spermy), witamina C, prostaglandyny, lipidy, aminokwasy, enzymy, hormony steroidowe, witamina B12, fruktoza, cholesterol, mocznik, cynk, potas, wapń, magnez, selen.”

 

Organizm te deficytowe składniki skądś musi wziąć, ponieważ rozmnażanie jest absolutnym priorytetem. Ty możesz się pochorować z braku witamin – ale sperma musi być możliwie najlepszej jakości, by powstało nowe życie. Tylko skąd wziąć składniki odżywcze dla ciała i dla codziennie marnowanego nasienia? Z fast foodów? Ohydnych, domowych obiadków? Słodyczy, chipsów?

Właśnie dlatego codzienne „wytryski” są koszmarnym marnotrawstwem. Cóż więc czynić? Zrezygnować z masturbacji albo seksu? Nie, po prostu trzeba nauczyć się osiągania orgazmu bez wytrysku, ponieważ są to dwa zupełnie niezależne od siebie mechanizmy. Więcej w audycji, zapraszam.

 

Książka o której wspominam w audycji: „Mężczyzna multiorgazmiczny. Jak mężczyzna może ulepszyć swoje życie seksualne”. Autorzy: Chia Mantak, Abrams Douglas. Ale proszę też szukać informacji w internecie, gdyż książka ta jest dość dziwnie, rozwlekle pisana. Mi jej czytanie sprawiało pewien dyskomfort, ale może to tylko moje odczucia.

 

Audycja do ściągnięcia w mp3: Audycja Radiosamiec.pl

 

—————————

Moje strony:

 

http://braciasamcy.pl/

http://samczeruno.pl/

http://www.ecoego.pl/

http://radiosamiec.pl/

http://newsy.braciasamcy.pl/

Mój fejs: https://www.facebook.com/samczeruno/

 

E-Książki do kupienia:

http://kobietopedia.pl/

http://stosunkowodobry.samczeruno.pl/

 

 

Obie powyższe + „Wyprawa po Samcze Runo” i bezpłatna „Co z tymi kobietami?” (już wycofana z Empiku i księgarni) do kupienia wg. instrukcji tu: Kliknij
Powyższe książki do kupienia „w papierze”: Kliknij

One thought on “Masturbacja jest grzechem :)

  1. Ertywek pisze:

    Zajebiste materiały koleś

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *